⚽ LIVE
Johor DT 2–0 Kedah FC  |  Minit 58′ · Liga Super Malaysia Arsenal 1–1 Man City  |  Minit 72′ · EPL Real Madrid 3–1 Atletico  |  Minit 81′ · La Liga Selangor FC 1–0 Perak FC  |  Minit 44′ · Liga Super Malaysia Bayern Munich 2–0 Dortmund  |  Minit 65′ · Bundesliga Liverpool 2–2 Tottenham  |  Minit 88′ · EPL Johor DT 2–0 Kedah FC  |  Minit 58′ · Liga Super Malaysia Arsenal 1–1 Man City  |  Minit 72′ · EPL Real Madrid 3–1 Atletico  |  Minit 81′ · La Liga Selangor FC 1–0 Perak FC  |  Minit 44′ · Liga Super Malaysia Bayern Munich 2–0 Dortmund  |  Minit 65′ · Bundesliga Liverpool 2–2 Tottenham  |  Minit 88′ · EPL
Pertaruhan Bola Sepak Malaysia #1

Pertaruhan Bola Sepak Modal777 – Liga Super Malaysia, EPL, La Liga & 80+ Liga Dunia

Dari padang Stadium Sultan Ibrahim di Johor hinggalah ke Anfield di Liverpool — Modal777 bawa anda dekat dengan setiap perlawanan. Odds kompetitif, lebih 500 pasaran per perlawanan besar, in-play masa nyata, dan cash-out yang boleh anda aktifkan bila-bila masa.

500+ Pasaran / Perlawanan In-Play & Cash-Out 80+ Liga Dunia
Liga Super Malaysia LIVE 58′
Johor DT
2
–
0
Kedah FC
JDT1.55
Seri3.60
KDH5.80
EPL LIVE 72′
Arsenal
1
–
1
Man City
ARS2.40
Seri3.10
MCI2.85
La Liga LIVE 81′
Real Madrid
3
–
1
Atletico
RMA1.42
Seri4.20
ATL6.50
0
Liga Bola Sepak Dunia
0
Pasaran / Perlawanan Besar
0
Kemaskini Odds In-Play
0
Pemain Sukan Aktif

Kenapa Peminat Bola Sepak Malaysia Pilih Modal777?

Bola sepak bukan sekadar sukan di Malaysia — ia sebahagian daripada cara hidup. Dari kedai mamak di Bangsar yang penuh waktu EPL hingga group WhatsApp yang sibuk debat tentang Johor DT sebelum perlawanan Liga Super, bola sepak ada di mana-mana. Dan Modal777 faham betul mentaliti pemain Malaysia ni — anda nak platform yang responsif, odds yang masuk akal, dan sistem yang tidak lag tepat masa anda nak pasang pertaruhan.

Itulah sebab ramai pemain bola sepak Malaysia akhirnya berpindah ke Modal777. Platform kami menawarkan liputan penuh Liga Super Malaysia — semua 12 pasukan, semua perlawanan, dengan pasaran yang lebih mendalam dari kebanyakan platform yang ada. Untuk EPL, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, dan liga-liga besar dunia yang lain, Modal777 juga antara yang paling komprehensif dari segi kedalaman pasaran dan kelajuan kemaskini odds.

Lebih penting, deposit di Modal777 guna Touch 'n Go, GrabPay, atau DuitNow boleh selesai dalam masa bawah 5 minit. Jadi walaupun anda teringat nak pasang pertaruhan 10 minit sebelum wisel pertama, masih sempat.

modal777

Liga Bola Sepak yang Tersedia di Modal777

Dari padang tempatan hingga ke pentas dunia — semua ada

🔴 12 LIVE
Liga Super Malaysia

Liputan penuh semua 12 pasukan termasuk Johor DT, Selangor FC, Kedah FC, Perak FC, Sabah FC dan lain-lain. 200+ pasaran setiap perlawanan.

Aktif
Piala FA Malaysia

Pertandingan piala paling berprestij di Malaysia. Kejutan pusingan awal, semifinal, dan final di Stadium Nasional Bukit Jalil selalu jadi tumpuan pemain.

🔴 8 LIVE
English Premier League

Liga paling popular di Malaysia. Liverpool, Arsenal, Man City, Man United, Chelsea — semua perlawanan ada dengan lebih 500 pasaran termasuk AH, O/U, dan BTTS.

🔴 5 LIVE
La Liga Sepanyol

Real Madrid vs Barcelona El Clasico, Atletico Madrid, dan 17 pasukan lain. Odds kompetitif dengan kemaskini setiap 15 saat semasa perlawanan berjalan.

3 LIVE
Bundesliga Jerman

Bayern Munich, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen dan 15 pasukan lain. Liga dengan purata gol tertinggi di Eropah — jackpot untuk pasaran Over/Under gol.

🔴 4 LIVE
UEFA Champions League

Kejohanan kelab paling berprestij dunia. Dari fasa kumpulan hingga final — setiap perlawanan menjanjikan aksi tertinggi dengan odds yang paling menarik.

Aktif
AFC Champions League

Pentas tertinggi bola sepak kelab Asia. Johor DT adalah wakil Malaysia yang paling kerap di peringkat ini — sokong pasukan Malaysia anda dengan pertaruhan di Modal777.

2 LIVE
Serie A Itali

Inter Milan, AC Milan, Juventus, Napoli, Roma — bola sepak bertaktik tinggi Itali dengan pasaran kaya. Digemari pemain yang suka analisis mendalam sebelum pasang.

Perlawanan Bola Sepak Semasa & Akan Datang

Odds dikemaskini setiap 15 saat — in-play bertambah setiap minit perlawanan

LIVE — Liga Super Malaysia
LIVE · Minit 58′ Stadium Sultan Ibrahim, JB
Johor Darul Ta'zim
2
–
0
58′
Kedah FC
JDT Menang1.55
Seri3.60
Kedah Menang5.80
AH -1 JDT1.80
Over 2.51.75
BTTS Ya2.05
LIVE · Minit 44′ Stadium Shah Alam
Selangor FC
1
–
0
44′
Perak FC
Selangor1.95
Seri3.30
Perak4.10
Over 1.51.68
Under 1.52.15
LIVE — English Premier League
LIVE · Minit 72′ Emirates Stadium, London
Arsenal
1
–
1
72′
Man City
Arsenal2.40
Seri3.10
Man City2.85
Over 2.51.62
Under 2.52.25
BTTS Ya1.58
AKAN DATANG — EPL & La Liga
EPL · Akan Datang Anfield, Liverpool · 22:00
Liverpool
–
vs
–
22:00
Man United
Liverpool1.60
Seri3.75
Man Utd5.20
AH -1 LIV1.88
Over 2.51.65
BTTS Ya1.72
La Liga · Akan Datang Camp Nou, Barcelona · 03:00
Barcelona
–
vs
–
03:00
Real Madrid
Barca2.15
Seri3.40
Real Madrid3.10
Over 2.51.70
BTTS Ya1.65
Skor Tepat 2-17.50
Slip Pertaruhan
JDT Menang1.55
Johor DT vs Kedah FC · Liga Super
Arsenal / Seri3.10
Arsenal vs Man City · EPL
Odds Bergabung4.80
Jumlah PertaruhanRM 50.00
Potensi MenangRM 240.00
Daftar & Pasang Sekarang

Demo sahaja. Daftar akaun untuk pasang pertaruhan sebenar.

Kaedah Deposit Malaysia
Touch 'n Go GrabPay DuitNow FPX Boost ShopeePay
modal777

Lebih 500 Jenis Pasaran Bola Sepak di Modal777

Bila pemain bola sepak berpengalaman bercakap tentang "mencari nilai" dalam pertaruhan, mereka bukan sekadar memilih pasukan yang akan menang. Mereka terokai pelbagai jenis pasaran untuk cari peluang di mana odds tidak mencerminkan kebarangkalian sebenar. Dan itulah di mana kedalaman pasaran Modal777 jadi kelebihan besar.

Untuk perlawanan EPL dan Liga Super Malaysia, Modal777 menawarkan lebih 500 jenis pasaran — dari yang paling asas seperti 1X2 dan Over/Under gol, hinggalah ke pasaran khusus seperti siapa yang akan dapat kad kuning pertama, bilangan sepak penjuru, penjaring pada minit ke berapa, dan kombinasi skor tepat separuh masa dengan penuh masa.

1X2 Pemenang Asian Handicap (AH) Over / Under Gol Kedua-dua Pasukan Jaringan Skor Tepat Penjaring Pertama / Terakhir Bilangan Penjuru Kad Terus / Merah Separuh Masa / Penuh Masa Double Chance Draw No Bet Gol Minit Pertama Gol Separuh Masa Pertama Parlay / Accumulator

Untuk perlawanan Liga Super Malaysia khususnya, Modal777 juga menawarkan pasaran pemain tempatan yang spesifik — termasuk penjaring perlawanan, pemain yang mendapat kad, dan statistik individu pemain. Ini menjadikan pengalaman pertaruhan Liga Super jauh lebih kaya berbanding apa yang biasanya tersedia di platform lain.

Odds Pilihan Perlawanan Bola Sepak Modal777

Perbandingan odds kompetitif merentasi liga utama — dikemaskini setiap 15 saat

Perlawanan Liga Tuan Rumah Seri Tetamu Over 2.5 BTTS Ya
Johor DT vs Kedah FC Liga Super MY 1.55 3.60 5.80 1.75 2.05
Selangor FC vs Perak FC Liga Super MY 1.95 3.30 4.10 2.10 2.20
Arsenal vs Man City EPL 2.40 3.10 2.85 1.62 1.58
Liverpool vs Man United EPL 1.60 3.75 5.20 1.65 1.72
Barcelona vs Real Madrid La Liga 2.15 3.40 3.10 1.70 1.65
Bayern vs Dortmund Bundesliga 1.72 3.90 4.50 1.58 1.60
Memahami Asian Handicap (AH) — Senjata Rahsia Pemain Bijak

Asian Handicap menghapuskan kebarangkalian seri dengan memberi kelebihan atau kelemahan gol kepada pasukan. Contoh: AH -1 Liverpool bermakna Liverpool perlu menang dengan 2 gol atau lebih untuk pertaruhan anda menang. Jika Liverpool menang tepat 1-0, wang anda dikembalikan (push). Modal777 menawarkan AH dalam format 0.25, 0.5, 0.75, 1.0, 1.25, 1.5 dan ke atas untuk memberi fleksibiliti maksimum kepada pemain.

modal777

Liga Paling Popular dalam Kalangan Pemain Bola Sepak Modal777

Berdasarkan data pertaruhan terkini, berikut ialah liga-liga yang paling banyak mendapat taruhan dari pemain Malaysia di Modal777.

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 English Premier League38%
🇲🇾 Liga Super Malaysia29%
🇪🇸 La Liga Sepanyol13%
🏆 UEFA Champions League10%
🇩🇪 Bundesliga Jerman6%
🌏 AFC & Liga Asia Lain4%
Fakta Menarik

Liga Super Malaysia menduduki tempat kedua — mengatasi La Liga dan Bundesliga — menunjukkan betapa ramai pemain Modal777 yang aktif menyokong bola sepak tempatan. Johor DT, Selangor FC, dan Kedah FC adalah tiga pasukan paling banyak dipertaruhkan.

Kelebihan Pertaruhan Bola Sepak di Modal777

Dibina semestinya untuk peminat bola sepak Malaysia

Siaran Langsung HD

Tonton perlawanan Liga Super Malaysia dan EPL terus dalam platform Modal777. Siaran HD stabil tanpa perlu buka aplikasi lain — semua dalam satu skrin.

In-Play Masa Nyata

Odds dikemaskini setiap 15 saat semasa perlawanan berjalan. Pasang pertaruhan pada gol seterusnya, kad seterusnya, atau pemenang separuh masa — semua boleh dilakukan in-play.

Cash-Out Flexible

Kunci keuntungan atau kurangkan kerugian dengan cash-out sebelum perlawanan tamat. Cash-out penuh atau separa tersedia untuk kebanyakan pertaruhan aktif di Modal777.

Parlay Berganda

Gabungkan 2 hingga 12 pertaruhan dalam satu slip untuk odds bergabung yang lebih tinggi. Parlay 5 perlawanan dengan odds masing-masing 1.80 boleh hasilkan gandaan besar.

Statistik & H2H

Akses rekod head-to-head, prestasi 5 perlawanan terkini, statistik gol, dan kekuatan barisan pemain sebelum pasang. Buat keputusan yang lebih berinformasi, bukan sekadar agakan.

Mudah Alih Sepenuhnya

Pasang pertaruhan dari telefon semasa perlawanan berjalan — dari kedai mamak, dari rumah, atau dari mana-mana sahaja dengan data 4G LTE Malaysia standard.

Notifikasi Perlawanan

Terima peringatan sebelum perlawanan bermula dan notifikasi bila odds berubah ketara. Jangan terlepas peluang hanya kerana terlupa masa perlawanan.

Keselamatan SSL 256-bit

Setiap deposit, pengeluaran, dan data pertaruhan anda dilindungi dengan penyulitan SSL 256-bit. Keselamatan tahap perbankan untuk setiap sesen yang anda pertaruhkan.

Cara Mula Bertaruh Bola Sepak di Modal777

Dari daftar hingga pertaruhan pertama — cepat dan mudah

1
Buat Akaun Modal777

Klik "Daftar" dan masukkan nombor telefon Malaysia anda. Sahkan OTP dalam masa bawah 2 minit. Tiada dokumen diperlukan untuk mulakan — proses serba mudah.

2
Deposit Menggunakan Kaedah Malaysia

Pilih Touch 'n Go eWallet, GrabPay, DuitNow, FPX Maybank2u, CIMB Clicks, Boost atau ShopeePay. Deposit minimum serendah RM10 — wang masuk dalam masa bawah 5 minit.

3
Pilih Liga & Perlawanan

Navigasi ke bahagian Bola Sepak di Modal777. Pilih liga kegemaran anda — Liga Super Malaysia, EPL, La Liga atau lain-lain. Terokai semua pasaran yang tersedia untuk perlawanan pilihan.

4
Pasang, Ikuti & Cash-Out

Klik odds pilihan anda, masukkan jumlah dalam slip pertaruhan dan sahkan. Ikuti perlawanan secara langsung dan gunakan cash-out jika perlu untuk kawal untung atau rugi.

Daftar & Pasang Percuma Sekarang
modal777
Bonus Deposit Pertama Sehingga RM777

Ahli baru Modal777 yang mendaftar hari ini layak mendapat bonus deposit pertama sehingga RM777. Bonus ini boleh digunakan untuk pertaruhan bola sepak (syarat pusing 30×). Lebih besar deposit anda, lebih banyak modal untuk pasang pertaruhan pada perlawanan kegemaran anda musim ini.

Panduan Pertaruhan Bola Sepak Malaysia yang Lebih Bijak di Modal777

Bola sepak dan pertaruhan bukan perkara baru bagi kebanyakan peminat sukan Malaysia. Tapi ada perbezaan besar antara sekadar "pasang dan harap" dengan bertaruh secara lebih terancang. Di Modal777, kami sentiasa galakkan pemain untuk faham apa yang mereka buat sebelum meletakkan wang di atas meja — bukan sebab kami nak kurangkan taruhan, tapi sebab pemain yang faham lebih enjoy pengalaman mereka dan biasanya bertahan lebih lama dalam permainan.

Ambil contoh Liga Super Malaysia. Ramai pemain Malaysia ada kelebihan yang tidak disedari — kita lebih kenal pasukan tempatan dari mana-mana analyst antarabangsa. Anda tahu yang Johor DT bermain lebih agresif di Stadium Sultan Ibrahim depan peminat sendiri. Anda tahu yang Selangor FC ada rekod tertentu melawan pasukan dari utara Malaysia. Anda tahu pemain mana yang baru balik dari cedera dan mana yang sedang dalam bentuk terbaik musim ini. Semua maklumat ini boleh jadi kelebihan bila anda buat pertaruhan yang terancang.

Untuk EPL, situasinya berbeza. Odds untuk Liverpool vs Man United atau Arsenal vs Man City sudah sangat "efficient" — bererti pasaran sudah mencerminkan hampir semua maklumat yang ada. Di sinilah pasaran sampingan seperti Asian Handicap, bilangan penjuru, atau statistik pemain individu boleh beri lebih nilai. Modal777 menyediakan data statistik terperinci untuk semua perlawanan EPL termasuk expected goals (xG), shot on target, dan possession bagi membantu analisis anda.

Tips Pertaruhan Bola Sepak yang Bijak
  • Tetapkan bajet mingguan dan jangan bertaruh melebihi had itu walaupun ada "peluang pasti"
  • Asian Handicap selalunya lebih baik dari 1X2 untuk perlawanan tidak seimbang
  • Jangan pasang parlay melebihi 4–5 perlawanan — odds tinggi tapi kemungkinan menang rendah
  • Pasukan kegemaran kita dan pasukan terbaik untuk pertaruhan tidak selalu sama — asingkan emosi
  • Cash-out lebih awal adalah keputusan yang bijak jika keuntungan sudah memuaskan
  • Baca laporan kecederaan dan susunan pasukan sebelum pasang — Modal777 sediakan maklumat ini

Satu perkara yang sering pemain terlupa ialah pentingnya mencatat rekod pertaruhan sendiri. Modal777 menyediakan sejarah pertaruhan lengkap dalam bahagian akaun anda — anda boleh lihat jenis pasaran mana yang anda paling kerap menang, liga mana yang memberi pulangan terbaik, dan di mana anda sering buat kesilapan. Data ini adalah alat percuma yang ramai pemain tidak manfaatkan sepenuhnya.

Untuk musim EPL 2026/25 khususnya, beberapa perkara menarik yang pemain Modal777 perlu ambil perhatian: Liverpool sedang dalam bentuk terbaik beberapa tahun kebelakangan, Arsenal konsisten tapi masih belum buktikan diri dalam perlawanan besar menentang pasukan terbaik, sementara Chelsea sedang dalam fasa transisi yang menjadikan odds mereka tidak mudah diramal. Untuk Liga Super Malaysia pula, dominan Johor DT berlanjutan tapi Selangor FC dan Kedah FC sentiasa berpotensi mengejutkan dalam perlawanan tandang.

Akhir sekali, Modal777 sangat serius tentang permainan bertanggungjawab. Kami tahu bahawa bola sepak boleh jadi sangat emosional — terutama bila pasukan kegemaran bermain. Jangan biar emosi penyokong menguasai keputusan pertaruhan anda. Gunakan alatan had deposit yang kami sediakan dalam tetapan akaun untuk pastikan pengalaman bermain anda kekal menyeronokkan dan terkawal.

Dasar Privasi & Perlindungan Data Modal777

Semua rekod pertaruhan, data transaksi, dan maklumat akaun anda dilindungi oleh sistem keselamatan berlapis Modal777. Kami tidak menyimpan maklumat lengkap kad pembayaran dan tidak berkongsi data anda kepada pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Anda boleh meminta akses, pembetulan, atau pemadaman data pada bila-bila masa melalui bahagian tetapan akaun. Baca Dasar Privasi Penuh →

Apa Kata Pemain Bola Sepak Modal777

Pengalaman sebenar dari peminat bola sepak merentas Malaysia

★★★★★

"Liga Super Malaysia coverage dia memang lengkap gila. Semua perlawanan ada, odds dia competitive, dan in-play dia betul-betul laju. Saya pasang AH Johor DT masa minit ke-60 diorang tengah leading 1-0 dan dapat nilai yang sangat bagus. Modal777 memang platform terbaik untuk bola sepak tempatan."

Zulhafiz Ahmad
📍 Johor Bahru
★★★★★

"EPL semalam Liverpool vs United, saya pasang parlay 3 perlawanan dengan Modal777. Liverpool menang, Arsenal menang, Man City menang. Dapat RM2,400 dari RM200. Cash out was instant, masuk Touch 'n Go dalam masa 20 minit. Memang tak tipu, dah pakai lebih setahun."

Hairul Nizam
📍 Petaling Jaya, Selangor
★★★★☆

"Saya lebih suka pasang Under 2.5 dan BTTS untuk perlawanan Liga Super. Modal777 ada semua pasaran tu dengan odds yang lebih baik dari tempat lain yang pernah saya cuba. Live streaming dia pun okay, boleh tonton perlawanan Selangor sambil tengok odds berubah. Recommended untuk pemain bola sepak tempatan."

Farhana Mohd Isa
📍 Shah Alam, Selangor

Soalan Lazim Tentang Pertaruhan Bola Sepak Modal777

Semua yang anda perlu tahu sebelum pasang pertaruhan pertama

Ya, Modal777 menyediakan liputan penuh Liga Super Malaysia 2026 termasuk semua 12 pasukan — Johor Darul Ta'zim, Selangor FC, Kedah FC, Perak FC, Sabah FC, Terengganu FC, Sri Pahang FC, Negeri Sembilan FC, KL City FC, Penang FC, Kelantan United, dan Kuching City FC. Setiap perlawanan mempunyai lebih 200 pasaran termasuk 1X2, Asian Handicap, Over/Under, BTTS, Skor Tepat, penjaring pertama, dan pasaran pemain individu.

Minimum pertaruhan untuk kebanyakan pasaran bola sepak di Modal777 adalah RM5 per pertaruhan tunggal. Untuk parlay atau accumulator, minimum juga bermula dari RM5 — namun odds bergabung bermakna potensi kemenangan boleh jauh lebih tinggi. Modal777 tidak menetapkan had minimum deposit yang tinggi supaya pemain dengan pelbagai saiz bajet boleh menyertai.

Pertaruhan pra-perlawanan adalah pertaruhan yang diletakkan sebelum wisel pertama. Odds biasanya lebih stabil dan anda ada masa untuk analisis. Pertaruhan in-play pula boleh diletakkan semasa perlawanan sedang berlangsung — odds berubah mengikut situasi perlawanan terkini. In-play memberikan peluang yang lebih dinamik: jika anda nampak satu pasukan mula dominan pada separuh masa kedua, anda boleh pasang dalam masa nyata pada odds yang mungkin lebih baik dari pra-perlawanan. Modal777 mengemas kini odds in-play setiap 15 saat untuk memastikan ia mencerminkan situasi perlawanan semasa.

Ya, Modal777 menyediakan live streaming untuk perlawanan pilihan termasuk Liga Super Malaysia dan beberapa perlawanan EPL dan Champions League. Untuk mengakses siaran langsung, anda perlu mempunyai baki akaun aktif atau pertaruhan aktif pada perlawanan berkenaan. Kualiti streaming adalah HD dan berfungsi dengan baik pada sambungan 4G LTE Malaysia standard. Anda tidak perlu memasang aplikasi tambahan — semua boleh diakses terus melalui pelayar telefon pintar anda.

Cash-out membolehkan anda menutup pertaruhan aktif sebelum perlawanan tamat. Modal777 menawarkan cash-out penuh dan separa (partial cash-out). Cash-out penuh akan menutup keseluruhan pertaruhan anda pada nilai semasa. Partial cash-out membolehkan anda cash-out sebahagian dan biarkan bakinya berjalan hingga akhir. Waktu terbaik untuk cash-out adalah apabila pasukan anda sedang menang menjelang minit akhir (untuk kunci keuntungan), atau bila perlawanan berubah arah dan anda mahu hadkan kerugian. Nilai cash-out dikira secara automatik berdasarkan odds terkini perlawanan.

Modal777 membenarkan parlay / accumulator sehingga 12 perlawanan dalam satu slip. Namun, dari perspektif strategi, parlay melebihi 5 perlawanan jarang memberikan nilai yang baik — odds bergabung memang tinggi, tapi kemungkinan menang semua pertaruhan dalam satu slip menurun dengan ketara setiap pertaruhan tambahan. Pemain yang konsisten berpengalaman biasanya memilih parlay 2–4 perlawanan dengan pilihan yang mereka yakin, daripada parlay 10 perlawanan dengan harapan semata-mata.
⚽

Pasang Pertaruhan Bola Sepak Pertama Anda di Modal777 Hari Ini

Dari Liga Super Malaysia hingga EPL dan El Clasico — Modal777 ada semua perlawanan yang anda ikuti. Daftar sekarang, tuntut bonus sehingga RM777, dan mula rasai pengalaman pertaruhan bola sepak yang betul-betul memuaskan.

English